ÚVOD      O NÁS      NOVINKY      NAŠE FENKY      FOTOGALERIE
ŠTĚŇATA      ODCHOVY      VÝSTAVY      ODKAZY      KNIHA HOSTŮ

 ŠTĚŇATA

Štěňátka výmarských ohařů vrh I - zima 2022

    
Věříme, že nám budoucí vrh  přinese nejen štěňata výborného exteriéru, ale především velmi dobré pracovní jedince s vrozenými vlohami.

 

 

     Naším chovatelským cílem je odchovat výmarské ohaře, kteří odpovídají standardu plemene z hlediska exteriéru, povahy a loveckých vlastností a nejsou zatížení dědičnými chorobami. Prioritou je pro nás kvalita nikoli kvantita. Krytí plánujeme ze zahraničního spojení, jehož předností je nádherný vzhled, vyrovnaná povaha a vynikající vrozené vlohy.

     Štěňátka u nás vyrůstají přímo v naší domácnosti a je jim i matce věnována maximální péči. Jsou tak plně socializovaná, vhodná k výcviku, výstavám a dalšímu chovu.  Ke svým páníčkům od nás odcházejí mezi 8. až 9. týdnem svého života. V té době mají za sebou základní vakcinaci a jsou pravidelně odčervována. Všechna jsou tetovaná, čipovaná a s nekupírovaným prutem. Novým majitelům našich štěňátek poskytujeme široký chovatelský servis, jehož součástí je pomoc při výchově, výcviku a přípravě na výstavu. Vždy však záleží na majiteli, zda a v jaké míře tuto nabídku využije.

     Našim štěňátkům hledáme páníčky, pro které bude jejich pejsek především kamarádem a kteří jim poskytnou svou lásku a budou s ním vykonávat jakoukoli činnost, aby se ve svém životě nenudil. Preferujeme zájemce, kteří chtějí pejska jako člena rodiny, nechceme aby bylo trvale umístěno mimo dům. Noví majitelé štěňátek budou vybíráni velmi pečlivě, budeme chtít minimálně jednu návštěvu, abychom měli co největší jistotu, že přijdou do těch nejlepších rukou. Majitel od nás dostane, spolu se štěňátkem průkaz původu, očkovací průkaz, kupní smlouvu a stručný návod týkající se způsobu krmení, výživy a rad jak se sžít se svým novým psím kamarádem.

     Budeme samozřejmě rádi, když bude mít nový majitel zájem zúčastnit se s pejskem výstavy nebo jakýchkoliv zkoušek.

 

 

Pokud máte zájem o štěňátko „výmaráčka“ z naší chovatelské stanice tak mě prosím

kontaktujte e-mailem, nebo na mém mobilním telefonu.

 

/ © fefi.wz.cz 2010

výmarský o